Val. Příkazy - Lhota u Vs. 0:1

08.11.2010 20:25

Oba celky předvedly technický líbivý fotbal, v kterém se nakonec se štěstím díky chybě domácího brankáře prosadil favorit. V 10. minutě šla hlavička Vaculky těsně vedle hostující branky. V 17. minutě tečovali domácí obránci míč po rohu Juřici. Balón směřoval přímo do branky.

V 62. minutě přišel rozhodující moment utkání. Domácí brankář Valčík po pasu Zgarby na chvíli váhal, zda vyběhnout proti unikajícímu Juřicovi. I když měl k míči blíže, byl hostujícím hráčem předběhnut, a ten se zmocnil míče dříve. Pak už to byla pro Juřicu lehká záležitost – 0:1.

Příkazy bojovaly alespoň o bod, ale Vaculka neměl z přímého kopu přesně seřízená mířidla. V 80. minutě skončil lob hostujícího Urbana těsně nad Valčíkovou brankou, Lhota si připsala tři body i proto, že v závěru bez úhony přežila několik závarů před svou brankou.

Val. Příkazy - Lhota u Vs. 0:1 (0:1)