Kniha návštěv

Datum 18.08.2015

Vložil jaaggi

Titulek fotbalové programy - zpravodaje

Odpovědět

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu FC Lhota u Vsetína sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Datum 19.08.2013

Vložil Jiří Stašek

Titulek kontakt

Odpovědět

Dobrý den,
rád bych Vás poprosil o emailový kontakt na funkcionáře vašeho fotbalového týmu.
Předem děkuji

Datum 23.06.2013

Vložil divák

Titulek Aktualizovat !!!

Odpovědět

Má to někdo na starost? kdo to zřídil a nemá na to čas,tak ať to někomu předá...pár výsledků termínů ,půl hoďky a je to.

Datum 08.05.2013

Vložil Lhocan

Titulek stránky

Odpovědět

Copak se nenajde nikdo,kdo by ty vaše stránky aktualizoval ? Takové stránky jsou pouze pro ostudu a ne pro info vašim fanouškům. Pokud se na váschce jít podívat,tak ani nemá šanci zjistit,kde,kdy a v kolik hrajete !

Datum 30.04.2013

Vložil Michal Kadlec

Titulek Fotbalový kemp

Odpovědět

Pozvánka na kemp Michala Kadlece v termínu 7.7. - 12. 7. 2013. Více zde https://www.fotbalovykemp.uh.cz/

Datum 06.02.2013

Vložil Petr Machač

Titulek Závlaha

Odpovědět


Vážení fotbaloví funkcionáři, přátelé fotbalu,


v minulých letech jsem Vás navštívil a zhotovil Vám projekt s cenovou nabídkou na automatickou závlahu fotbalového hřiště. Jelikož od mého setkání s Vámi uplynulo již několik let, dovolím si na Vaši žádost poslat nabídku novou, aktualizovanou, kterou můžete použít jako podklad pro získání některé z dotací. Tyto lze čerpat u fotbalové asociace „Zelený trávník“, z programů „Rozvoje venkova“ či dalších dotačních titulů u vás v obci, ve městě či na kraji.

Pokud se u Vás na hřišti něco změnilo (například již neberete vodu z potoka, ale máte vybudovanou retenční nádrž s dopouštěním, nebo jste rozšířili hřiště o 10 metrů), napište mi nebo zavolejte a já Vaši původní nabídku upravím.

V průběhu posledních sedmi let jsme realizovali více než sto fotbalových hřišť a máme zkušenosti i s většími projekty. Některé z nich zasílám v seznamu níže:

Proboštov, Bystřany, Lovosice Lukavec, Křešice, Stránčice, Senohraby, Nové Strašecí, Knovíz, Kladno, Mšec, Stochov, Chvalovice, Oblekovice, Pohořelice, Moravský Krumlov, Horní Věstonice, Bořetice, Podolí, Mokrá Horákov, Podivín, Blížkovice, Přímětice, Drnholec, Lužice, Podolí, Strachotín, Blansko, Moravský Žižkov, Hatě, Zbraslav u Brna, Ivanovice na Hané, Zaječí, Ivančice, Jamné, Polná, Cejle, Miroslav, Hodonín, Trstěnice, Slavonice Litovel, Štáblovice, Bolatice, Kupařovice, Jezeřany, Švábenice, Velká Bystřice, Rudice, Vilémovice, Ráječko, Habry, Zdounky, Horní Bojanovice, Nové Město nad Metují, Břidličná, Haňovice, Kostelec u Jihlavy, Nymburk, Jaroslavice, Bruntál, Zruč nad Sázavou, Suchohrdly, Loděnice, Mikulčice, Miletín u Jičína, Ústí u Hranic, Březová u Slušovic, Kotvrdovice, Břasy, Buštěhrad, Velké Opatovice, Jílové u Děčína, Broumov, Říčany u Brna, Jaroměřice, Jince,
Štěpánkovice, Stonařov, Lázně Bělohrad, Ivaň, Kněžmost, Loděnice.


Více informací naleznete na našem webu www.netafim.cz


S pozdravem

Petr Machač

NETAFIM CZECH s.r.o.
Telefon: +420 724 812 771
E-mail: Petr.Machac@netafim.cz
www.netafim.cz

Datum 22.01.2013

Vložil František Šedivý

Titulek Prořezávání trávníku(Vertikutace)

Odpovědět

Dobrý den,
pokud máte zájem dozvědět se víc o vertikutaci trávníku,kontaktujte mne na tel. 739040591. Pro zdravý trávník by se mělo alespoň 1x ročně prořezat hřiště. Cenu mám nižší,než konkurence.

Datum 21.06.2012

Vložil www.housisportwear.cz

Titulek housisport

Odpovědět

Dobrý den,
navštivte e-shop www.housisportwear.cz se širokým sortimentem zboží značek Adidas,Puma,Nike,Everlast,Lonsdale a jiné známé i méně známé značky - cyklo a fotbalové potřeby(chrániče,míče,fotbal.šortky atd.).Množstevní a klubové slevy.Nákup od 1999,-CZK- poštovné zdarma,akční zboží za přijatelné ceny.

Datum 29.04.2012

Vložil fanoušek

Titulek Web

Odpovědět

Na webovkách to chce pořádně zamakat!

Datum 20.04.2012

Vložil Pořadatelé Laso cup 2012

Titulek Pozvánka na Laso cup 2012

Odpovědět

dravím, chtěli bychom Vás pozvat na 5. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané, který se uskuteční na přelomu června a července v Kněžpoli u Uherského Hradiště. Patrony turnaje jsou MIchal Kadlec a Tomáš Košút. Hraje se o ceny vyšší než 60 tisíc a je pro Vás nachystán bohatý doprovodný program v čele se sobotní hudební zábavou. Více na našich stránkách www.lasocup.cz ...