Lhota u Vs. - Val. Příkazy 2:2

10.08.2010 10:49

Šlágr kola a zápas dvou favoritů přinesl spíše obranný fotbal. Branky ale padaly. Hosté se zaměřili na brejky, v obraně drželi míč a měli opět hvězdu z minulé sezony Lukáše Vaculku. Ten po chybě obrany v 39. minutě poslal Příkazy do poločasového vedení. Po přestávce byla aktivnějším celkem Lhota, která se dostala do hry. Jenže v 51. minutě ukázal svou výjimečnost opět Vaculka. Udělal ze čtyř obránců Lhoty solné sloupy a ještě obešel i vybíhajícího Navrátila – 0:2. Domácí se nevzdali a o deset minut později se netradičně pravou nohou trefil krásně do šibenice Orság – 1:2. V 86. minutě byl v hostujícím pokutovém území faulován Urban a Juřica stanovil z pokutového kopu konečnou remízu – 2:2. Vyhrát ale mohli hosté. V 90. minutě nedocílil hattricku z přímého kopu Vaculka. Proti byla konstrukce Navrátilovy branky.

Lhota u Vs. - Val. Příkazy 2:2 (0:1)