Lhota u Vs. - Podlesí 5:0

30.08.2010 22:22

Hosté začali ve Lhotě hodně odvážně a svého soupeře dokonale zaskočili. Již v 10. minutě se sám před Navrátilem ocitl Švec, ale mířil vedle. V 15. minutě brankář domácích vyrazil dělovku Košuta a dobíhající Tydlačka trestuhodně minul prázdnou branku. Potom dvakrát zahrozil z trestného kopu domácí Juřica, ale mířil nad. Podlesí mělo další šance. Hlavičkující Kneisl dvakrát minul odkrytou branku, gólovou hlavičku Adámka vyrazil Navrátil nohou. V závěru poločasu se ale karta začala výrazně obracet. Ve 40. minutě dorazil roh Juřici do sítě Jakubkovič – 1:0. Podlesí inkasovalo do přestávky ještě jednou. Juřica se krásně trefil z přímého kopu do šibenice – 2:0. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí Lhoty.

Ve 47. minutě vysunul Zgarba kolmicí Juřicu, ten mohl akci vyšperkovat ještě přihrávkou na Zeťáka, ale obstřelem zakončil sám – 3:0. V 68. minutě se kuriózně trefil takřka záhadně a neuvěřitelně z nulového úhlu Zeťák – 4:0. A tentýž hráč poslal hosty domů s debaklem v 71. minutě opět po přesné přihrávce Zgarby. Podlesí utrpělo těžkou porážku a vzhledem k prvnímu poločasu krutou.

Lhota u Vs. - Podlesí 5:0 (2:0)
Branky: 40. Jakubkovič 1:0, 45. Juřica 2:0, 47. Juřica 3:0, 68. Zeťák 4:0, 71. Zeťák 5:0.