Lhota u Vs. - Hrachovec 1:2

02.04.2012 10:31

Lhota nesehrála dobré utkání a od dalších branek ji uchránil skvěle chytající Špalek. Ve 20. minutě se uvolnil Vrána a ukázal instinkt střelce – 0:1. Ve 27. minutě vypracoval Zeťák vyrovnání pro Valchaře – 1:1. Ve 28. minutě byl faulován v pokutovém území Skalka, ale Vrána z nařízené penalty minul branku. V 31. minutě čaroval Špalek proto trestnému kopu Vrány, pomohlo mu také břevno. V 37. minutě opět Vrána, tentokrát mířil do tyče. Rozhodující branka padla ve 44. minutě po rohovém kopu a následném závaru z kopačky Radka Vargy – 1:2.

Po přestávce měli domácí sice několik přímých kopů, ale trefit Navrátilovi branku se jim nepodařilo. V 74. minutě mohl třetí branku Hrachovce přidat Radek Vajgl. Hosté po vystřídání a nevolnosti Adamíka dohrávali o desíti, ale Lhota se na vyrovnání nezmohla.

Lhota u Vs. - Hrachovec 1:2 (1:2)
Branky: 27. Valchař - 20. Vrána, 44. David Varga.

Lhota: Špalek – Michálek, Kurtin, Jančina, Orság – Doležel, Růžička, Urban, Juřica – Zeťák, P. Valchař. Hrachovec: Navrátil – Tvarůžek (75. Petr Cahlík), Martin Vajgl, Adamík, Skalka – Mizera (40. Miškařík), Jež, David Varga, Radek Vajgl – Vrána, Melichařík.