Lhota u Vs. - Hovězí 4:2

16.08.2010 19:21

Lhota byla v tomto utkání jasně lepším celkem a bez problémů splnila roli favorita. Hostům navíc nezachytal brankář Rovenský a o poločasové přestávce se poroučel do sprch. Ve třech případech totiž neudržel střely Orsága, Daniela Zgarby a Juřici. Pokaždé míč vyrazil pouze na břevno své branky a domácí hráči pohodlně doráželi do sítě. Ve 4. minutě Daniel Zgarba, v 18. minutě Surovec a v 32. minutě Urban. Hosté se přeci jenom probudili v 34. minutě, kdy po kombinační akci snižoval Kovář – 3:1. Po přestávce ve 48. minutě napálil do hostující sítě po rohu míč Daniel Zgarba a před brankářem ještě tečoval Urban – 4:1. V 90. minutě se pěkně obstřelem trefil z přímého kopu Zádilský – 4:2. Lhota pohledné utkání zvládla na jedničku.

Lhota u Vs. - Hovězí 4:2 (3:1)
Branky:
4. Zgarba 1:0, 18. Surovec 2:0, 32. Urban 3:0, 34. Kovář 3:1, 48. Urban 4:1, 90. Zádilský 4:2.