Lhota u Vs. B - Střelná 2:1

11.10.2010 19:19

Domácí nastoupili v deseti hráčích a než se pořádně zorientovali, Střelná si vytvořila hned tři vyložené šance. Po čtvrthodině hry přišel do hry jedenáctý hráč a domácí převzali aktivitu.

První gól padl ke konci prvního poločasu. Helisův rohový kop skončil na vzdálenější tyči a Miloš Jančina dorazil míč za brankovou čáru – 1:0. Do druhé půle byla k vidění většinou vyrovnaná hra, pak gólově znovu udeřila Lhota, po přihrávce za obranu se trefil k tyči Jan Hrbáček – 2:0.

Střelná si potom vytvořila velký tlak a pět minut před koncem si dokonce vynutila penaltu, kterou s přehledem proměnil Michal Filák – 2:1. Hosté ještě zatlačili a pokusili se v samotném závěru o vyrovnání. Lhota už vedení ubránila a po třech porážkách zvítězila.

Lhota u Vs. B - Střelná 2:1 (1:0)