Janová - Lhota u Vs. 3:4

07.09.2010 11:01

Janová začala aktivně a jen se štěstím přežila hostující obrana šanci Mišuna. Skóre utkání otevřela Janová v 34. minutě, kdy si Fojtů vyměnil míč s Mišunem a následný střílený centr tečoval pod břevno Filgas – 1:0. O tři minuty později zakombinovali Urban s Michálkem a druhý jmenovaný srovnal na 1:1. Janová však ještě před odchodem do šaten udeřila. Akci Úlehly zakončil tvrdou střelou Fojtů a Navrátil neměl nejmenší šanci – 2:1. Hned ve 47. minutě dobře vyběhl proti Michálkovi Sedláček a hostující hráč z dobré pozice branku minul. V 65. minutě se na druhé straně zaskvěl Navrátil proti levačce Fojtů z přímého kopu. Hned o minutu později vytěžil ze standardní situace vyrovnání důrazný Bartoň – 2:2.

Domácí inkasovaná branka vyburcovala k velkému tlaku, ale obětaví hráči Lhoty vykopávali z brankové čáry střely Mišuna a Úlehly, poté v jasné šanci minul Filgas. V 79. minutě se přece jen domácí dočkali odměny. Martin Zbranek vybojoval v hlavičkovém souboji míč pro Úlehlu a ten byl přesný – 3:2. V 84. minutě ukázal fotbalovou chytrost Juřica a z přímého kopu z dálky dokonale zaskočil Sedláčka – 3:3. V 86. minutě měl na kopačce rozhodnutí domácí kapitán Blažek, ale trefil pouze břevno za již překonaným Navrátilem. V 90. minutě přišel trest. Juřicův přímý kop po faulu Vyškovského rozhodl krásný zápas plný branek a šancí.

Janová - Lhota u Vs. 3:4 (2:1)
Branky:
34. Filgas 1:0, 37. Michálek 1:1, 45. Fojtů 2:1, 66. Bartoň 2:2, 79. Úlehla 3:2, 84. Juřica 3:3, 90. Juřica 3:4.