H. Lideč - Lhota u Vs. 3:0

20.09.2010 18:35

Výborné výkony Lhoty jsou ty tam. Po Lidečku nestačili její hráči ani na další celek ze spodní části tabulky. V prvním poločase nebylo k vidění mnoho zajímavých příležitostí. Zaujala až 24. minuta, kdy z toho hned byla úvodní branka v podání nejlepšího hráče domácích Trčky – 1:0. Hosté se po inkasovaném gólu zlepšili, ale jejich neplodná převaha do konce první půle k ničemu nevedla. Klíčovým okamžikem utkání byla 68. minuta, kdy se nechal za zmaření jasné brankové příležitosti vyloučit hostující brankář Navrátil. Ten špatně odhadl míč a poté musel faulovat unikajícího Trčku. Penaltu proměnil Fojtík – 2:0. Definitivní tečku zaslouženému vítězství domácích dal v 86. minutě střelou do prázdné branky opět velmi dobře hrající Trčka – 3:0.

H. Lideč - Lhota u Vs. 3:0 (1:0)