Lhota u Vs. - H. Lideč 1:0

16.04.2012 10:39

Do 35. minuty utkání se nic podstatného nedělo. Poté poprvé zahrozil po centru Juřici v posledních utkáních střelecky disponovaný Valchař. Ve 39. minutě se řítil do jasné brankové příležitosti Zgarba, byl faulován a dostal výhodu pokutového kopu. Hosté šli do desíti, ale drželi nerozhodný stav, protože samotný Zgarba nechal vyniknout Valčíka a neprosadil se z dorážky ani Vráblík.

Po přestávce hráli hosté vabank. Lhota měla štěstí i díky obětavosti obránce Bartoně a bezchybnému výkonu brankáře Špalka, že neinkasovala. V 68. minutě skončil přímo v hostující brance rohu Tomáše Juřici – 1:0. V 88. minutě viděl druhou žlutou kartu za protesty Seidl a Horní Lideč dohrála utkání nakonec oslabena o dva hráče.

Lhota u Vs. - H. Lideč 1:0 (0:0)
Branky: 68. Juřica.