Lhota u Vs. - Fr. Lhota 0:4 (0:1)

24.10.2011 16:50

Domácí celek prochází hlubokou krizí a toho dokonale využil nováček z Francovy Lhoty se střelecky disponovaným Markem Fichtelem. Lhota přitom začala drtivým náporem, ale do 15. minuty se neujaly šance Orsága, Zgarby ani Zeťáka. Ve 33. minutě se trefil krásně z lajny z trestného kopu Fichtel a načal své střelecké představení – 0:1.

I po přestávce měli domácí aktivitu na svých kopačkách. Jenže v 54. minutě se prosadil po skrumáži opět Fichtel – 0:2. V 62. minutě slavil hostující střelec hattrick – 0:3. Lhota to ještě nezabalila. V 72. minutě ale Jančina neskutečně minul z metru branku. V 85. minutě nesedla střela zcela volnému Orságovi. V 90. minutě potrestal domácí nemohoucnost Kindl, a ti si vypili kalich hořkosti až do dna – 0:4.

Branky: 33., 54. a 62. Fichtel, 90. Kindl.