Lhota u Vs. - Choryně 5:2

15.05.2012 07:54

Hlavním hrdinou utkání byl Petr Navláčil. Hattrickem pokořil Choryni. Ve 23. minutě unikl domácí Luboš Hadvičák a předložil míč ideálně Tvrdoňovi, který nemohl minout prázdnou branku – 0:1. Ve 25. minutě našel Zgarba přesným centrem Navláčila, a ten načal svůj střelecký koncert – 1:1. Hosté propadli na začátku druhého poločasu.

Ve 46. minutě byl faulován v pokutovém území Zgarba a Juřica dostal z penalty domácí do vedení – 2:1. O minutu později si na kolmici naběhl Navláčil a míč se po šťastné teči došoural za brankovou čáru – 3:1. V 63. minutě stál Navláčil zase na správném místě po stříleném centru Juřici – 4:1. V 88. minutě zakončil perfektní kombinační akci na hranici pokutového území Valchař – 5:1. V 90. minutě se pěkným obloučkem trefil hostující Vedral a stanovil konečný výsledek utkání – 5:2.

Lhota u Vs. - Choryně 5:2 (1:1)
Branky: 25., 47. a 63. Navláčil, 46. Juřica, 88. Valchař – 23. Tvrdoň, 90. Vedral.

Sestava Lhoty: Špalek - Vráblík, Michálek, Urban, D. Jančina - Juřica, Zgarba, P. Valchář, Orság - Zeťák, Navláčil.