Lhota u Vs. B - Vsetín C 3:3

24.06.2012 08:33

Ve Lhotě skončilo poslední utkání sezony remízou. Vsetín začal aktivněji a využil zaváhání soupeře v prvním poločase hned třikrát. Nejdříve si za obranu zaběhl Ondřej Paládi a otevřel skóre. Po dalším závaru a rohovém kopu skóroval Ondřej Zbranek a na 3:0 zvyšoval stejný hráč o chvíli později přesnou ranou k tyči.

Lhota ještě do poločasu snížila zásluhou Helise. V tom druhém se domácí pokusili dotáhnout a to se jim po mnoha šancích podařilo. Ivan Jakubo sám před brankářem nezaváhal a Radek Michálek po trefě do tyče vyrovnal na konečných 3:3.

Lhota u Vs. B - Vsetín C 3:3 (1:3)
Branky: Helis, Jakubo, Michálek - Zbranek 2, Paládi.

Sestava Lhoty: Kopecký - Šalák, Mikuš, Juřík (70. Dědek), Hořanský (46. Goláň) - D. Jančina, Šťastný, Helis, M. Jančina - Jakubo, Michálek.

Sestava Vsetína: Prochy - Martin, Bob, Marian (Tomáš), Staňa (Jerry) - Hagi, Zbrany, Ondra, Adam - Ota (Mojan), Broňa.