Janová - Lhota u Vs. 0:3

23.04.2012 10:41

Domácí začali zápas aktivně a již v 10. minutě vyzkoušel Špalkovu pozornost dělovkou Fojtů. Byl z toho roh. Odražený míč dorážel Vojtíšek – mířil nad. Hosté odpověděli hlavičkou Bartoně – minul. Ve 22. minutě se ocitl ve velké šanci Valchář – Sedláček jej vychytal. Po půlhodině připravil Jakubkovič tutovku pro Fojtů – volej mu nesedl.

O osudu zápasu se rozhodovalo v poslední pětiminutovce první půle. Ve 40. minutě dostal krásný míč za obranu Zeťák, poradil si s brankářem a dával do prázdné branky – 0:1. O pět minut později domácí čekali, že sudí odpíská na polovině hřiště faul. Nestalo se tak, přišel kontr a Růžička zvýšil na 0:2.

Domácí se mohli dostat do hry po přestávce, ale Bantova hlavička po trestném kopu Fojtů mířila vedle. Hosté hráli zkušeně a po hodině rozhodli. Po chybě obrany pečetil střídající Urban – 0:3. Čestný úspěch Janové měl na kopačce Mišun, ale obrana stačila dostat míč z brankové čáry. Vítězství hostů je zasloužené.

Janová - Lhota u Vs. 0:3 (0:2)
Branky: 40. Zeťák, 45. Růžička, 59. Urban.