Zašová - Lhota u Vs. 1:0

03.05.2011 07:26

Zašová taktickým výkonem uhájila těsné vítězství. Nutno říci, že Lhota předvedla jeden z nejhorších výkonů v sezoně. Hostům se nedařilo zhola nic a domácí toho využili. Zápas rozhodla 25. minuta a přesně provedený přímý kop Petřeka – 1:0. Petřek hrál vydařený zápas a ve 46. minutě si připsal ještě nastřelené břevno.

Domácí až do 63. minuty plnili taktické pokyny a kdyby měl Bartošák seřízená mířidla, mohli přidat i další branky. V oné 63. minutě měli domácí poslední šanci jít do závěru v klidu, Akci Petřeka zakončil skluzem Holiš těsně vedle odkryté branky. Lhota poté ožila, ale přihrát si třikrát po sobě přesně míč, to byl pro ni v tomto utkání neřešitelný problém. Jedinou šanci na vyrovnání zachránili za překonaným Hadašem v 75. minutě obětaví obránci.

Zašová - Lhota u Vs. 1:0 (1:0)
Branky: 25. Petřek.