V. Karlovice+Karolinka B - Lhota u Vs. 2:0

30.05.2011 18:44

Lhota u Vsetína jako by se zhlédla v Poličné. Ani její hráči nekladli poslednímu celku tabulky příliš odpor. Domácí hráči nejlepším způsobem zareagovali na výhru Příkaz a souboj o Černého Petra a vyhnutí se pádu do okresního přeboru dramaticky pokračuje. V 10. minutě si to namířil mezi hostující obránce Pavel Škrobák, využil podklouznutí stopera a zahrál Navrátilovi na housličky – 1:0.

Lhota sice zahrozila Danielem Zgarbou a Michálkem, ale jinak se přizpůsobila domácí nakopávané a utkání ztratilo zcela na kráse. Domácímu celku hodně pomáhala na hřišti posila z áčka Josef Mikula, který v 54. minutě pojistil domácím vedení. Ve vzdušném souboji přetlačil Chromčáka a bylo to 2:0. V 85. minutě mohl zdramatizovat závěr Kurtin, ale z jedenácti metrů z dobré pozice přestřelil. Lhotě utkání zcela nevyšlo.

Velké Karlovice+Karolinka B - Lhota u Vs. 2:0 (1:0)
Branky: 10. Škrobák, 54. Josef Mikula.