V. Bystřice - Lhota u Vs. 3:2

17.05.2011 10:32

Opatrný začátek ukončila 20. minuta utkání a nastřelená tyč hostujícího Michálka. Ve 25. minutě Vrábel a o pět minut později Čunek mohli také otevřít skóre utkání. Po celý první poločas měla Lhota územní převahu, ale pouze po pokutové území. Hra na brejky Bystřici seděla. V 32. minutě vyslal Kremel nezištnou přihrávkou Bolfa, který obstřelil vybíhajícího brankáře – 1:0. Poločasovou remízu určila 43. minuta, kdy se Urban prokličkoval před Maleňáka a efektně ho přeloboval – 1:1.

Po přestávce šli domácí do dvoubrankového trháku. V 50. minutě vystřelil Kremel a vyražený míč dorazil Vrábel – 2:1. V 60. minutě si na přesný centr Karafiáta vyskočil Vašek a hlavou pojistil domácím vedení – 3:1. V závěru kopali hosté penaltu, kdy ani jeden z celků nevěděl pořádně, za co ji hlavní rozhodčí nařídil. Tu proměnil Kopecký, ale na vyrovnání již hosté neměli potřebný čas – 3:2.

V. Bystřice - Lhota u Vs. 3:2 (1:1)
Branky: 32. Bolf, 50. Vrábel, 60. Vašek - 43. Urban, 90. Kopecký.