Poličná - Lhota u Vs. 3:7 (1:1)

09.04.2012 10:35

Poličná ve druhém poločase totálně vyhořela v defenzívě. Její zkušení hráči nešli příkladem a zápas odevzdali. V 7. minutě dostal přesný centr mezi obránce nabíhající Pavel Klvaňa a mířil přesně – 1:0. Domácí celý poločas hlídali vedení, ale inkasovala branku do šatny.

Ve 45. minutě neudržel lehký míč Urbana Ivo Petrnek a Valchař prvním gólem načal své střelecké představení – 1:1. Po přestávce pokračoval domácí brankář v nevydařeném vystoupení. V 56. minutě nestačil na Valchařovo zakončení po centru Urbana – 1:2. V 59. minutě mu prošla za záda valašské bodlo Urbana – 1:3. V 62. minutě rozehrál Valchař perfektně kombinaci na Zgarbu – 1:4.

Domácí reagovali rychle. Po faulu Doležela se z penalty prosadil Bartecký – 2:4. A o minutu později se trefil ze situace hraničící s ofsajdovým postavením Černoch – 3:4. Poličná byla chvíli v laufu, ale všechny zmrazila Paličkova hrubka a proměněná penalta Zgarby – 3:5. Domácí odpadli. V 77. minutě dokonal Valchař hattrick – 3:6. Poslední slovo měl zkušený Orság, na jehož střelu byl velmi nejistě působící Ivo Petrnek opět krátký – 3:7.

Poličná - Lhota u Vs. 3:7
Branky: 7. Klvaňa, 63. Bartecký, 64. Černoch - 45., 56. a 77. Valchař, 59. Urban, 62. a 75. Zgarba, 87. Orság.

Poličná: Ivo Petrnek - Ondřej Marek, Palička, Bartecký, Drozd - Černoch, Tomáš Marek, Gilar, Zeidl - Klvaňa, Žilinský. Lhota u Vs.: Špalek - Kulhaj, Michálek, Bartoň, Orság - Vráblík, Zgarba, Kurtin, Doležel - Urban, P. Valchař.