Poličná - Lhota u Vs. 0:1

02.11.2010 11:01

Závěr podzimu v Poličné svedl dohromady týmy, které si to rozdaly o přímé vedení v tabulce. Domácím zápas nevyšel a po několika kolech a další porážce se posunuli tabulkou směrem dolů. V prvním poločase měla Poličná větší možnosti vytvořit si i vícebrankové vedení. Ve 2. minutě si na správný moment počkal na hraniční ofsajdové situaci Jasoněk, ale u úhlu si na Navrátila nepřišel. Ve 13. minutě vyprášil hostujícímu brankáři rukavice střelou Kundrát. Hosté se připomněli ve 20. minutě, ale Zeťák po chybné rozehrávce domácích řešil situaci tři na dva střelou místo přihrávky lépe postavenému spoluhráči. Rozhodnutí přišlo hned po přestávce.

Ve 47. minutě rozjeli pěknou akci Zgarba s Juřicou. Ten vydláždil dokonalou uličku pro Urbana, který si dovolil kličku na vybíhajícího brankáře a pohodlně zakončil do prázdné branky – 0:1. Hrbolatý terén a silný vítr komplikovaly situaci oběma týmům a další branky již nepadly. I když vyrovnat mohl z ojedinělé šance Jasoněk. V dobré pozici se ale ukličkoval. Ze strany hostí se neujaly střely Zgarby ani možnost Zeťáka. Poličná si porážkou pokazila jinak vydařenou podzimní část.

Poličná - Lhota u Vs. 0:1 (0:0)