Ondřej Zeťák sundal hattrickem Valašskou Bystřici - Lhota u Vs. – Val. Bystřice 4:0

08.08.2011 16:05

Domácí nastoupili do zápasu s ofenzivním rozestavením 4 – 3 – 3 a bez problémů přehráli Bystřici. Ta sice v úvodu dvakrát zahrozila, ale jinak se hrálo na jednu branku. Lhota spálila šancí na dva zápasy. Hostující obranu rozebrala dvojice Valchař – Zeťák. Prvně jmenovaný hráč rezervy sehrál skvělé utkání, zkušený střelec Ondřej Zeťák zaznamenal hattrick. Jednou se prosadila také letní posila Jasoněk.

Ve 23. minutě sice po akci Valchaře netrefil Jasoněk, ale míč od tyče dopravil do sítě Zeťák – 1:0. Jasoněk se prosadil koníčkem ve 30. minutě – 2:0. Po přestávce se ještě dvakrát prosadil Zeťák, jednou po akci Valchaře a podruhé po pasu Orsága z 88. minuty.

Lhota u Vs. – Val. Bystřice 4:0 (2:0)