Lidečko - Lhota u Vs. 3:1

18.04.2011 19:19

Lidečko má na jaře super formu. Tentokrát to odnesla Lhota, která v nádherné fotbalové podívané nezvládla samotný úvod utkání. Hned v 1. minutě přetlačil Orsága Radim Gargulák – 1:0. V 5. minutě se po rohu dostal k prodloužení střely hlavou Hyžák, na jaře pálící pouze ostrými. Lhota se poté probrala a Urban trefil spojnici břevna a tyče. V 39. minutě byl opět na úkor Kopeckého důraznější Aleš Číž – 3:0.

Druhý poločas byl festivalem spálených šancí na obou stranách. Aleš Číž v té největší ze strany domácích trefil hlavou tyč a na druhé straně neměl střelecké štěstí Urban, který opět trefil pouze brankovou konstrukci. V 88. minutě zaznamenal po rohu a hlavičce Bartoně čestný úspěch hostí Kopecký – 3:1.

Lidečko - Lhota u Vs. 3:1 (3:0)
Branky: 1. Gargulák, 3. Hyžák, 39. Aleš Číž – 88. Kopecký.

Sestava Lhoty: Navrátil - Kulhaj, Kopecký, Bartoň, Orság - Juřica (66. Zimek), Kurtin, Urban, Michálek - Zeťák (74. D. Jančina), Jakubkovič (71. Chromčák).