Lhota u Vs. - Zašová 1:1

26.09.2011 13:18

Lhota hlavně v prvním poločase promrhala možnost většího náskoku. V 17. minutě tečovala hostující zeď přímý kop Orsága k volnému Jasoňkovi a ten dostal domácí do vedení. Poté zahrozil dvěma rychlými kontry Michálek a další velkou šanci měl na zvýšení Jasoněk.

Po přestávce hosté vyrovnali hru a v 57. minutě srovnali po pěkné akci Brlicy, který přetlačil v rozhodujícím momentě důrazem Orsága – 1:1. V 69. minutě měli domácí ideální možnost utkání rozhodnout, ale Juřica po minulém utkání v Lidečku ani tentokrát neproměnil penaltu po jasném faulu Škrobáka na Jakubkoviče. Míč skončil na tyči hostující branky. Závěr zápasu se nesl ve velké míře nepřesností na obou stranách, a tak se body dělily.

Lhota u Vs. - Zašová 1:1 (1:0)
Branky: 17. Jasoněk - 57. Brlica.

Sestava Lhoty: Špalek - Kulhaj, Bartoň, Chromčák, Orság - Vráblík (Doležel), Juřica, D. Zgarba, Michálek - Jasoněk (D. Jančina), Urban (Jakubkovič).