Lhota u Vs. - Zašová 1:1

29.09.2010 08:17

Oba celky po dvou porážkách chtěly obnovit vítěznou sérii. S dělbou bodů jsou spokojenější hosté. V 15. minutě si hezky na střelu nachystal míč Petřek a prostřelil Bolfa – 0:1. V 21. minutě vyběhl do hloubi pole Hadaš, Zgarba si ho obhodil, ale trefil z úhlu jenom tyč odkryté branky a dorážku nezvládl Jakubkovič. V 29. minutě trefil Orság z přímého kopu břevno Hadašovy branky. Ve druhém poločase vystupňovala Lhota tlak, ale dokázala pouze vyrovnat. Hned ve 46. minutě potrestal ospalé hosty pěknou zasekavačkou a přesnou střelou Zgarba – 1:1. V 65. minutě se trefil do břevna tentokrát Daniel Zgarba. I když domácí měli dost času na rozhodnutí, misky vah na svou stranu nepřevážili.

Lhota u Vs. - Zašová 1:1 (0:1)