Lhota u Vs. - Vel. Karlovice+Karolinka B 6:0

26.10.2010 09:25

Lhota si doma proti poslednímu celku tabulky otevřela střelnici. Ve 12. minutě vyhrál po centru Orsága souboj s brankářem Urbana a Michálek měl snadnou úlohu – 1:0. V 17. minutě po rohu Juřici se hlavou s pomocí břevna trefil Urban – 2:0. Ve 26. minutě vyslal do úniku Daniel Zgarba Juřicu, který předložil gólovou nahrávku Urbanovi – 3:0. Lhota nepovolila ani po přestávce. V 55. minutě unikl Kulhaj a namazal Zgarbovi, Jeho dloubák byl ukázkový – 4:0. V 67. minutě byl faulován v pokutovém území pronikající Michálek a Juřica si s penaltou poradil – 5:0. V 74. minutě stanovil konečný výsledek jednoznačného utkání Zgarba, který si naběhl na nezištnou přihrávku Zeťáka – 6:0.

Lhota u Vs. - Vel. Karlovice+Karolinka B 6:0 (3:0)
Branky:
12. Michálek 1:0, 17. Urban 2:0, 26. Urban 3:0, 55. Zgarba 4:0, 67. Juřica 5:0, 74. Zgarba 6:0.

Sestava Lhoty: Navrátil - Kulhaj, Kopecký, Chromčák, Orság - Juřica, Kurtin, Zgarba, Surovec - Urban (80. Jakubkovič), Michálek (60. Zeťák).