Lhota u Vs. - Val. Polanka 3:2

10.10.2011 20:27

Lhota po delší době naplno bodovala. V prvním poločase byli hosté lepším celkem. Ve 13. minutě podběhli domácí stopeři střílený centr Mikulíka a Řezníček otevřel hlavou s pomocí břevna skóre – 0:1. Ve 30. minutě prošel středem Gergela a prostřelil vše – 0:2. Polanka tak korunovala svoji aktivitu. Domácí ale bojovali.

Ve 33. minutě lízl roh Juřici na první tyči Valchař – 1:2. Ve 43. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Chromčák a domácí to nastartovalo k dokonalému obratu. Hned po přestávce ve 48. minutě zahrával trestný kop Juřica a Valchař stál na správném místě – 2:2. Tři body zajistila domácím totožná situace jako u druhé vyrovnávací branky. Juřica našel Jasoňka a ten rozhodl, že tři body zůstaly na Lhotě.

Lhota u Vs. - Val. Polanka 3:2 (1:2)
Branky: 33. a 48. P. Valchař, 77. Jasoněk – 13. Řezníček, 30. Gergela.