Lhota u Vs. - Val. Bystřice 4:1

11.10.2010 21:45

Velkému tlaku se směrem dopředu nevýrazně hrající Bystřice ubránila pouze první poločas. Již v něm měli hosté notnou dávku štěstí po šancích Michálka a střelách Zgarby. Čekání na první branku skončilo v 53. minutě, kdy se po úniku Zimka trefil Urban – 1:0. V 62. minutě prošel jako nůž máslem středem hostující obrany Zgarba a uklidil míč k tyči – 2:0. Hosté se dostali jedinkrát, zato výrazně ke slovu v 66. minutě. To po odraženém a přesně odcentrovaném míči skóroval Martin Vanduch – 2:1. Domácí Lhota však drama nepřipustila. V 74. minutě rozehráli pěknou kombinační akci Jakubkovič a Urbanem a na konci byl přesně střílející Chromčák – 3:1. Hosty poslal domů se zaslouženým debaklem Zimek, který z malého vápna bombou pod břevno div, že neprotrhl síť – 4:1.

Lhota u Vs. - Val. Bystřice 4:1 (0:0)
Branky:
 53. Urban 1:0, 62. Zgarba 2:0, 66. Vanduch 2:1, 74. Chromčák 3:1, 82. Zimek 4:1.