Lhota u Vs. - Poličná 2:0

29.08.2011 19:11

Lhota vděčí skvěle chytajícímu brankáři Špalkovi za tři body. Ten ve druhém poločase několikrát svůj tým podržel, když Poličná měla několik šancí si odvézt minimálně bod. Vydařený první poločas režíroval proti svým bývalým spoluhráčům Petr Jasoněk. Ve 25. minutě po autu dorazil Zeťákovu střelu do tyče – 1:0. Ve 30. minutě vysunul do úniku Juřicu – 2:0.

Po přestávce mohl Jasoněk dosáhnout hattricku, ale dvakrát selhal, a poté se domácí dostali pod tlak. Poličná však má problém v koncovce, což ukázala v tomto utkání. O všem svědčí jediná vstřelená branka za čtyři odehraná mistrovská utkání.

Lhota u Vs. - Poličná 2:0 (2:0)
Branky: 25. Jasoněk, 30. Juřica.

Sestava Lhoty: Špalek - Kulhaj, Michálek, Kurtin, D. Jančina - Juřica (88. Matoška), D. Zgarba, Urban, Růžička (75. J. Doležel) - Zeťák, Jasoněk (65. Jakubkovič).