Lhota u Vs. - Podlesí 1:5

11.06.2012 08:25

Otevřený fotbal diváky ve Lhotě u Vsetína bavil. Domácí byli v prvním poločase lepším celkem. Vedli od 13. minuty po akci Orsága s Valchařem. Dobrá zpracování a následné zakončení předvedl Navláčil – 1:0. V 16. minutě po rohovém kopu a skrumáži srovnal Stolař – 1:1. Valchař, Zgarba a Navláčil pak z dalších šancí skóre nenavýšili, a to probudilo postupující celek. Ten po přestávce dokonale rozebral domácí obranu.

Ve 46. minutě ještě předvedl úchvatné sólo Zgarba, ale minul branku. Z následného brejku se prosadil po narážečce Křižan – 1:2. V 61. minutě si na kolmici naběhl Bína a tečovanou střelou upravil na 1:3. V 66. minutě si na odražený míč po rohu počkal Křižan, zpracoval si míč na prsa a volejem trefil nechytatelně – 1:4. V 70. minutě padla domácí obrana popáté a faulem nabídla si jít kopnout penaltu brankáři Michutovi, a ten nezaváhal – 1:5. Zgarba ještě dvakrát trefil tyč hostující branky. Byla to oslava ofenzivního fotbalu.

Lhota u Vs. - Podlesí 1:5 (1:1)
Branky: 13. Navláčil – 16. Stolař, 47. a 66. Křižan, 61. Bína, 70. Michut.