Lhota u Vs. - Nedašov 2:2

15.08.2011 21:23

Lhota bez tří hráčů základní sestavy (Jasoňka, Orsága a Juřici) brala s nebezpečným Nedašovem bod všemi deseti. První poločas se domácím vydařil. Hned ve 4. minutě hlavičkoval po rohu Valchař do břevna a důrazný Bartoň dorazil do branky – 1:0. Zeťák a Urban další šance neproměnili a Nedašov před poločasem trestal. Ve 40. minutě prostřelil unikající Šenkeřík zprava Špalka – 1:1.

Po přestávce převzal otěže utkání Nedašov. V 65. minutě po pěkném ťukesu poslal hosty do vedení Šuráň – 1:2. Lhota se nevzdala, přežila ještě jednu tutovku a v 82. minutě vybojoval penaltu střídající Jančina. Tu proměnil Daniel Zgarba a stanovil konečnou remízu 2:2.

Lhota u Vs. - Nedašov 2:2 (1:0)
Branky: 4. Bartoň, 82. Zgarba – 40. Šenkeřík, 65. Šuráň.

Sestava Lhoty: Špalek - Kulhaj, Bartoň, Kurtin, Vráblík - Zeťák (60. Jakubkovič), J. Doležel (78. D. Jančina), D. Zgarba, Michálek - P. Valchář, Urban.