Lhota u Vs. - Lidečko 2:3

13.09.2010 19:18

Lhota se podepsala pod největší překvapení kola. Lidečko využilo slabšího dne brankáře Navrátila a ve 27. minutě vedlo 0:3. V 13. minutě tak dlouho čekal domácí brankář až k němu přijde míč, že hbitý Hyžák u něho byl rychleji a pohodlně zasunul do prázdné branky – 0:1. V 18. minutě se Navrátil příliš nenamáhal zasáhnout proti dalekonosné střele Garguláka – 0:2. Ve 27. minutě se po rohu a opětném zaspání brankáře na čáře prosadil hlavou Hyžák – 0:3. Hosté se logicky zatáhli a čekali, co domácí vymyslí. Do poločasu měl dvě velké možnosti zápas zdramatizovat Bartoň.

Po přestávce to byl ze strany domácích doslova drtivý tlak. Jenže první branka po centru Juřici ze standardní situace a dorážce Jakubkoviče přišla až v 70. minutě. V 77. minutě snižoval Kurtin hlavou na 2:3. Za druhou půli by si domácí zasloužili neprohrát. Jenže hosté měli štěstí v 86. minutě, kdy Daniel Zgarba trefil tyč. A mohla propuknout radost Lidečka z velmi překvapivého vítězství.

Lhota u Vs. - Lidečko 2:3 (0:3)
Branky:
13. Hyžák 0:1, 18. Gargulák 0:2, 27. Hyžák 0:3, 70. Jakubkovič 1:3, 77. Kurtin 2:3.