Lhota u Vs. - Janová 3:4

11.09.2011 21:25

Zápas ve Lhotě byl laskominou pro diváka. Nakonec se sice radoval ten hostující, ale byla k vidění spousta krásných akcí a branek. V 16. minutě si na odražený míč po rohovém kopu počkal Orság a z dálky se trefil přesně – 1:0. Janová poté zápas dokonale otočila. Ve 27. minutě fauloval v pokutovém území Bartoň Fojtů a Měrka z penalty vyrovnal na 1:1. V 36. minutě strhl poločasové vedení na stranu hostí střelou z úhlu Vojtíšek – 1:2.

Po přestávce to s domácími nevypadalo dobře po tečované střele Dropy – 1:3. V 72. minutě vykřesal jiskřičku naděje po rohu a technické střele Kulhaj – 2:3. V 79. minutě dokonce vyrovnal po akci Jasoňka pohotový Zeťák – 3:3. A v závěru to bylo kdo z koho. Rozhodla 83. minuta a důraz Vyškovského, který si nejvýše vyskočil na rohový kop a rozhodl o exportu všech bodů do Janové – 3:4.

Lhota u Vs. - Janová 3:4 (1:2)
Branky: 16. Orság, 72. Kulhaj, 79. Zeťák – 27. Měrka, 36. Vojtíšek, 48. Dropa, 83. Vyškovský.

Sestava Lhoty: Bolf - Kulhaj (85. Goláň), Bartoň, Chromčák (70. D. Jančina), Orság - Juřica, Kurtin (60. Vráblík), D. Zgarba, Michálek - Zeťák, Jasoněk.