Lhota u Vs. - Janová 1:1

11.04.2011 22:34

Nepříliš líbivé utkání skončilo dělbou bodů. V prvním poločase to byl velmi slabý fotbal bez šancí. Jediným momentem vzruchu byla 18. minuta, kdy do hostujícího pokutového území pronikl po autu Urbana Zeťák a byl zastaven penaltovým zákrokem. Juřica dostal Lhotu do vedení – 1:0.

Po přestávce ožila Janová a pomohlo jí střídání zkušených hráčů. Za Radka Fojtů přišel René Fröhlich. Konečně se trochu začal hrát fotbal. V 60. minutě se dobře po centrovaném míči orientoval v pokutovém území Martin Zbranek a špičkou kopačky vyrovnal – 1:1. Tři body mohly zůstat doma. Jenže Zeťák, po rohu Bartoň a v závěru hlavičkou ani Urban již míč do sítě podruhé nedopravili.

Lhota u Vs. - Janová 1:1 (1:0)
Branky: 18. Juřica - 60. Martin Zbranek.

Sestava Lhoty: Navrátil - Kulhaj, Kopecký, Bartoň, Orság - Juřica, Surovec, Michálek, D. Jančina - Zeťák, Urban.

Videoreportáž: TV Beskyd