Lhota u Vs. - Jablůnka 6:0

30.05.2012 10:41

Jablůnka jako by se uspokojila s dostatečným ziskem bodů a nebyla domácí Lhotě důstojným soupeřem. Byl to zápas vrchního nahrávače Juřici a střelce Valchaře, který zaznamenal hattrick. V 19. minutě se po centru Kulhaje prosadil hlavou střelec utkání – 1:0. Ve 32. minutě po skrumáži propálil vše Zgarba – 2:0. V 37. minutě se tentýž hráč opřel z dálky do míče a míč skončil potřetí v brance Jablůnky – 3:0. Ve 40. minutě po rohu opět zvedal ruce nad hlavou Valchař a vyrovnal střelecký souboj se Zgarbou na 2:2. Ve 45. minutě se dočkal také kreativní Juřica, který z úhlu přeloboval vybíhajícího brankáře – 5:0.

Po přestávce domácí zvolnili tempo, přesto v 56. minutě si na zadní tyči počkal na centr Juřici Valchař a byl z toho tenisový kanár – 6:0. Po hodině hry byl vyloučen v souboji s Vyškovským Michálek. O minutu později ho za hrubý faul následoval spoluhráč Zeťák. Domácí i v devíti nepustili hosty do šance, naopak mohli ještě dvě branky přidat.

Lhota u Vs. - Jablůnka 6:0 (5:0)
Branky: 19., 40. a 56. Valchař, 32. a 37. Zgarba, 45. Juřica.