Lhota u Vs. - Jablůnka 3:1

09.05.2011 19:13

Prohra Jablůnky ve Lhotě byla pro hosty ještě milosrdná. Zvlášť v prvním poločase měli domácí šancí na více než dvoubrankové vedení. V 17. minutě rozehrál Orság rohový kop nakrátko na Juřicu a ten chytrým lobem přehodil Vašíčka – 1:0. Poté rozjeli domácí festival šancí, ale Orság, osamocený Surovec a ani spousta dorážek a závarů další pohromou pro Jablůnku neskončily.

Ve 40. minutě vletěl mezi váhající stopery Zeťák a vyšperkoval akci pro Urbana. Ten neměl problém trefit odkrytou branku – 2:0. Po přestávce neměli domácí již tolik šancí, ale na pět vstřelených branek to bylo. V 56. minutě hosté rázem po jediné nebezpečné akci zápas zdramatizovali. Po střele Smilka to bylo 2:1. V 74. minutě se dostal k vyboxovanému míči hostujícím brankářem Urban a trefil opět vysokým míčem z hranice pokutového území přesně – 3:1.

Lhota u Vs. - Jablůnka 3:1 (2:0)
Branky: 17. Juřica, 40. a 74. Urban - 56. Smilek.

Sestava Lhoty: Bolf - Kulhaj, Kopecký, Bartoň, Zimek - D. Jančina, Juřica (75. Michálek), Surovec, Orság - Zeťák, Urban.