Lhota u Vs. - H. Lideč 6:1

25.04.2011 17:13

Zápas připomínal hru kočky s myší. Do 20. minuty nasypala Lhota odevzdaným hostům čtyři branky. V 6. minutě dokončil Urbanovi kolmici skluzem přes brankáře Kulhaj – 1:0. V 13. minutě vrátil po rohu míč zpět do ohně Bartoň a Zeťák se hlavou trefil přesně – 2:0. V 19. minutě unikl Orság a nachystal na zlatém podnose gólovou pozici pro Surovce – 3:0. V 20. minutě vysunul Urban Michálka, který se trefil perfektně do šibenice – 4:0. V 31. Minutě přichystal Zeťák pozici na obstřel pro Urbana – 5:0.

Ve druhém poločase domácí lodivod Kulhaj prostřídal, přesto v 55. minutě po akci Urbana docílili hosté vlastní branky – 6:0. V 74. minutě napálil odražený míč pod břevno z hranice pokutového území Trochta – 6:1. Lhota ubrala nohu z plynu, ale další brankový újma nepřišla.

Lhota u Vs. - H. Lideč 6:1 (5:0)
Branky: 6. Kulhaj, 13. Zeťák, 19. Surovec, 20. Michálek, 39. Zeťák, 55. Vlastní - 74. Trochta.