Lhota u Vs. - Choryně 5:2

24.05.2011 13:13

Bezstarostnou přestřelku ovládla pro sebe domácí Lhota. Ve 2. minutě vysunul Surovec Urbana, který ještě akci vyšperkoval na Michálka. Jeho rychlost byla nad síly hostující obrany. Penaltu proměnil Juřica – 1:0. V 6. minutě rozehrál roh Juřica na Orsága, jehož nadýchaný centr skončil přesně na hlavě Chromčáka – 2:0. V 17. minutě vyšla hostům první standardní situace. Luboš Hadvičák po ní našel Vedrala, jehož hlavička byla přesná – 2:1. V 32. minutě vysunul chytrým lobem Orság Urbana, který našel Surovce. Ten byl důrazný a vyhrál souboj s jedním obráncem Choryně – 3:1. Ve 42. minutě zafungovala podruhé standardní situace a spolupráce Luboš Hadvičák – Vedral – 3:2.

V 51. minutě se začínalo po penaltě Máchy znovu – 3:3. V 60. minutě dostal chvíli čas po rohu zamířit Orság a trefil přesně šibenici branky Choryně – 4:3. V 75. minutě vysunul Juřica přesnou kolmici Urbana, který se trefil z úhlu – 5:3. V 84. minutě se trefil důrazný Luboš Hadvičák, ale na vyrovnání již Choryně moc času neměla a nepodařilo se jí to.

Lhota u Vs. - Choryně 5:2 (3:2)
Branky: 2. Juřica, 6. Chromčák, 32. Surovec, 60. Orság, 75. Urban – 17. Vedral, 42. Vedral, 51. Mácha, 84. Luboš Hadvičák.

Sestava Lhoty: Navrátil - D. Jančina, Kurtin, Bartoň, Zimek - Juřica, Chromčák (80. D. Zgarba), Surovec, Orság -  Michálek, Urban.