Jablůnka - Lhota u Vs. 0:4

05.10.2010 18:13

Jablůnka se herně trápí, čehož využila Lhota a svého soupeře přehrála rozdílem třídy. Domácí začali sice aktivně, jejich šance se rodily především ze standardních situací, ale gólově se nedokázal prosadit nejprve Hajný a ani Tomšík. Na druhé straně hrozil zejména agilní Zgarba. V 5. minutě se nejprve zastřeloval, ve 13. minutě však samostatnou akci zakončil přesně 0:1. Domácí mohli odpovědět okamžitě. Bielův centr však Smilek nedokázal dopravit do opuštěné branky. Když ve 21. minutě nedokázal prostřelit brankáře Navrátila domácí Čuma, trestali opět hosté. Pohlednou kombinaci zakončoval Radek Michálek – 0:2. Další pohromou pro Jablůnku se stala 31. minuta, rychlý brejk Michálka zastavil na hranici pokutového území Mrlina. Následný pokutový kop se štěstím proměnil Juřica – 0:3. Poslední šancí prvního dějství byl Hajného trestný kop, Navrátil však odvrátil na roh.

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy se změnami v sestavách. Ve 48. minutě vysoko přestřelil Juřica. Domácí se snažili aspoň o korekci nepříznivého výsledku, hosté pozorně bránili a svého soupeře do zakončení vůbec nepustili. Naopak sami hrozili ostrými kontry do nezformované domácí obrany, nejvíce bylo vidět rychlého Michálka a střídajícího Jakubkoviče. V 66. minutě vyloučil rozhodčí Měšťánek hostům Kulhaje, ale ani tato situace domácím nepomohla ke snížení náskoku. V 77. minutě udělili hosté další lekci z produktivity. Zgarba si pohrál s obránci a nekompromisně zavěsil – 0:4. Efektivita střelby fotbalistů Lhoty byla v tomto zápase impozantní. Ze šesti střel mířících mezi tyče Vašíčkovy svatyně musel domácí brankář čtyřikrát kapitulovat. Jablůnka byla nejblíže čestnému úspěchu v 84. minutě, dorážka střídajícího Fojtíčka si cestu do branky nenašla. Vítězství hostů v tomto zápase bylo naprosto zasloužené.

Jablůnka - Lhota u Vs. 0:4 (0:3)