Hor. Lideč - Lhota u Vs. 3:0

06.09.2011 15:27

Lhota měla být domácímu favoritovi vyrovnaným soupeřem. Jenže nenašla ve svém dresu střelce typu Aleše Smolíka, který si zápas pronajal sám pro sebe. Ve druhém poločase zaznamenal čistý hattrick. V 7. minutě poprvé zahrozil Jakub Fojtík. V 15. minutě trefil z osmnácti metrů břevno Hajda. Ve 25. minutě nezpracoval v gólové šanci míč opět Jakub Fojtík. Do konce poločasu zahrozili ještě Gažo a Trčka.

Hosté poprvé zahrozili ve 48. minutě, ale Lideč podržel brankář Vajčar. V 52. minutě nastřelil brankáře Lhoty Bolfa Hajda. V 63. minutě po akci Hajdy odstartoval svůj střelecký koncert Smolík – 1:0. V 81. minutě nachystal druhou branku střelci dne Jiří Fojtík – 2:0. A dokonáno bylo v 85. minutě, tentokrát mohl Smolík k brance děkovat Jakubovo Fojtíkovi.

Hor. Lideč - Lhota u Vs. 3:0 (0:0)
Branky: 63., 81. a 85. Smolík.

Sestava Lhoty: Bolf - Vráblík, Michálek, Kurtin, Chromčák - Juřica, D. Zgarba, Urban (5. Jakubkovič, 70. J. Doležel), Růžička (80. D. Jančina) - P. Valchář, Jasoněk. Nahradníci: Matoška.