Choryně - Lhota u Vs. 2:2

19.10.2010 01:44

Lhota podala kvalitní výkon pouze v prvním poločase. Po přestávce se Choryně hodně zlepšila a nakonec z toho byla zasloužená dělba bodů. Do 3. minuty tohoto klání mohli Michálek s Urbanem dostat aktivní hosty hned do dvoubrankového vedení. Lhota se dočkala ve 4. minutě, kdy si Michálek naběhl na kolmici Daniela Zgarby a přehodil vybíhajícího brankáře – 0:1. Hru hostí skvěle dirigoval Daniel Zgarba a nadále ostřeloval domácí branku. Ve 25. minutě vyslal do brejku Orság Zimka, jehož přihrávku si nešťastně srazil skluzem do branky Závada – 0:2. Hosté po přestávce výrazně ubrali nohu z plynu. Choryně si vytvořila dostatečné množství standardních situací a ty velmi dobře zahrával či zakončoval Luboš Hadvičák. V 67. minutě právě domácí útočník vrátil před branku centrovaný míč a domácí z dorážky Závady, který tentokrát střílel do správné branky, snížili – 1:2. V 74. minutě Luboš Hadvičák přesně centroval a následná trma vrma skončila vyrovnáním z kopačky Kovařčíka – 2:2. Gólu pomohlo také nešťastné uklouznutí Kurtina.

V 76. minutě mohl rozhodnout opět Kovařčík, ale sám před brankářem minul branku. Nakonec mohla zvítězit také Lhota, ale v 90. minutě se v nadějné pozici po centru Daniela Zgarby nedomluvili Jaroslav Zgarba a Marcel Bartoň.

Choryně - Lhota u Vs. 2:2 (0:2)